21,04,2024

Zjarrfikësit shpëtojnë të moshuarën, kërcënonte se do të hidhej nga ballkoni

Must Read
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në vendngjarje shkuan menjëherë forcat zjarrfikëse dhe ato të Rendit, të cilat bënë të mundur shpëtimin e saj.

Sipas personit, që i mundësoi pamjet për rubrikën “Ti raporton”, e moshuara kishte dalë në ballkonin e banesës së saj, në katin e pestë, dhe kërcënoi të hidhej, shkruan tch. Me mbërritjen në vendngjarje, një oficer i forcave zjarrfikëse u ngjit në të dhe e largoi prej andej. Nuk dihen arsyet që e çuan të moshuarën drejt një akti të tillë.

The post Zjarrfikësit shpëtojnë të moshuarën, kërcënonte se do të hidhej nga ballkoni appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasje e mbetur në tentativë në Ferizaj

Me datën 19.04.2024 në ora 17:47 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë se në udhëkryqin e rrugëve...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img