08,12,2023

Zjarr pranë Xhamisë së Çarshisë (FOTO)

Must Read

zjarr222-1-780x439

Një zjarr ka shpërthyer pranë xhamisë së Çarshisë, në Prishtinë.

Lajmi.net raporton se në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet e Policisë së Kosovës.

Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e moskujdesit gjatë hedhjes së mbeturinave.

Zjarrfikësit janë lajmëruar dhe pritet që të mbërrijnë në vendin e ngjarjes.

Zjarri ka shqetësuar banorët e lagjes.

zjarr1

zjarr222

zjarr3

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img