13,06,2024

Zheji: Një politikan i majtë bën seks me transvestit, kam parë fotot (Video)

Must Read
Artur Zheji

Sipas Zhejit atij i kanë ardhur disa frame nga video, ose më saktë disa foto të shkëputura nga video, por që nuk shquhet qartë personazhi.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=NhAH-7vBLLA?feature=oembed&w=640&h=360]

“Është një raport homoseksual. Është marrëdhënie me një transvestit. Mentor Kikia i Top-Channel me ka ka sjellë disa foto. Dalloj që është vetëm një person më flokë të shkurtra dhe një person me flokë të gjata. Nuk e pashë videon.

Thonë që po bëhet një ankand shumë i madh që kjo video të mos publikohet. Tani vendos bursa. Kush do hedhë më shumë, ai që nuk do të botohet apo ai që do të botohet”, tha Zheji.

The post Zheji: Një politikan i majtë bën seks me transvestit, kam parë fotot (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img