22,02,2024

Zhduket një grua nga Ferizaj

Must Read

Të enjten një grua ka dalë nga shtëpia e saj në Ferizaj dhe nuk ësht kthyer më.

Rastin në polici e ka raportuar bashkëshorti i saj.

“Ferizaj 12.10.2023-19:00.  Me 13.10.2023 ankuesi  kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, për motive të panjohura ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vdekja e 23-vjeçares ukrainase, Prokuroria: Rasti është duke u hetuar “aksident trafiku” me fatalitet

Prokuroria Themelore në Ferizaj ka dhënë detaje shtesë lidhur me vdekjen e 23-vjeçares ukrainase. Në njoftimin për media të Prokurorisë thuhet...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img