22,02,2024

Zhduket 15-vjeçarja shqiptare, nëna e denoncon në polici

Must Read
Policia

 

Denoncimi në polici është bërë nga e ëma e vajzës, pasi sipas saj 15-vjeçarja me iniciale E.S është larguar nga shtëpia e saj në datën 21 qershor.

Blutë e qytetit të Durrësit po punojnë për zbardhjen e rrethanave të largimit të vajzës dhe për identifikimin e vendndodhjes së saj.

The post Zhduket 15-vjeçarja shqiptare, nëna e denoncon në polici appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vdekja e 23-vjeçares ukrainase, Prokuroria: Rasti është duke u hetuar “aksident trafiku” me fatalitet

Prokuroria Themelore në Ferizaj ka dhënë detaje shtesë lidhur me vdekjen e 23-vjeçares ukrainase. Në njoftimin për media të Prokurorisë thuhet...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img