13,04,2024

Zhduken tre fëmijë në Vushtrri, Policia nis kërkimet

Must Read

a-77-650x358

Tre fëmijë, dy femra dhe një mashkull, raportohen të jenë zhdukur.

Policia bën të ditur se të miturit janë nga fshati Pantinë nga Vushtria, përcjell lajmi.net

Kurse nëna e fëmijëve e cila edhe ka njoftuar për rastin, ka thënë se fëmijët e saj janë larguar nga shtëpia më 4 prill të këtij muaji në orët e mbrëmjes.

Që nga ajo kohë, ata më nuk janë kthyer në shtëpi. Sipas Policisë, lidhur me rastin janë njoftuar njësitet përkatëse policore./lajmi.net

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img