20,02,2024

Zbulohet zyrtari shqiptar në skandalin seksual, dalin pamjet e videos erotike në zyrë

Must Read

Mendohet se pikërisht qarkullimi i kësaj video është shkaku i vërtetë i dorëheqjes së tij. Në video duket sfondi me ngjyrë të kuqe i cili dallohet edhe në fotot zyrtare të tij në zyrën e shtetit.

Dyshohet se videon e ka regjistruar personi tjetër i cili ka qenë pjesëmarrës në një video chat erotik. Nga video duket se si ish­drejtori i Hekurudhave nxjerr organin e tij gjenital dhe fillon të masturbohet.

Alizoti, mori detyrën e kreut të Hekurudhave në tetor të vitit 2013, menjëherë pas ardhjes në pushtet të qeverisë së majtë, si përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim. Ai dha dorëheqjen nga posti vetëm dy ditë më parë. Në vijim disa pamje të kapura nga video. /jetaoshqef/

genc1

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img