18,05,2024

Zbulohet transferimi i radhës, Arsenali merr futbollistin e Bundesligës

Must Read

30-vjeçari është parë duke marrë një avion për në Britani nga Kalamata e Greqisë, sipas gazetës greke Sport Sto Noto.
Qendërmbrojtësi i Dortmund ka kohë që përflitet për një kalim në Premier League.
Unai Emery thuhet të jetë një simpatizant i grekut dhe ka insistuar për blerjen e tij.
Marrëveshja thuhet se është arritur prej disa kohës, por zyrtarizmi do të bëhet pas korrikut, në sezonin e ri të taksave për gjermanët.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img