20,05,2024

Zbulimi i Francës në Botëror, arrinë marrëveshje me gjigantin evropian

Must Read

Benjamin Pavard do të bëhet së shpejti me skuadër të re.
Mbrojtësi i djathtë francez ka arritur marrëveshje me Bayern Munchen, përcjellë “Lajmi.net”.
Sipas “Kicker”, anësori i Stuttgartit ka refuzuar Manchester Unitedin dhe Arsenalin për të kaluar te Bayerni.
22-vjeçari është një ndër zbulimet e Botërorit, pasi që po bën paraqitje shumë të mira te Franca. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img