03,12,2023

Zana Sarvan, deputetja shqiptare në Parlamentin e Malit të Zi

Must Read
Zana Sarvan

Ujdia është që mandati i deputetit nga lista zgjedhore “Forca për bashkim” t’i takojë kandidates nga Lëvizja qytetare “Perspektiva”, Zana Sarvan.

Zana Servan është drejtore e Organizatës turistike të Ulqinit. Raporton portali malesia.org.
Deri më tash këto parti politike shqiptare nuk ishin pajtuar se kush do të përfaqësonte interesat e shqiptarëve në Parlamentin malazias.

 

The post Zana Sarvan, deputetja shqiptare në Parlamentin e Malit të Zi appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img