23,04,2024

Ylli i Series A: Messi apo Ronaldo? S’ka dyshime, ky është më i mirë

Must Read

Ai beson që portguezi është më i kompletuar se Leo Messi.

“Mendoj që lojtari më i kompletuar në botë është Cristiano Ronaldo’, deklaroi Callejon për faqen zyrtare të UEFA-s, përcjellë “lajmi.net”.

“Ndeshja me Realin? Kam ndjenja të përziera. Ndihem i lumtur sepse po shkoj në shtëpi dhe atje kam kujtime shumë të bukura. Do të jetë një ndeshje speciale”, shtoi anësori i napolitanëve. /Lajmi.net/

callejon

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img