02,12,2023

Xhemaili i ngazëllyer me fitoren kundër Interit

Must Read

2-xhemaili_1179

Mesfushori i Genoas, Blerim Xhemaili, ka thënë se është shumë i lumtur me fitoren dhe paraqitjen e skuadrës së tij kundër Interit.

Genoa mbrëmë mundi Interin, me rezultat 1-0, në javën e 34-të të Serisë A. Xhemaili thotë se skuadra e tij cilësi të mëdha.

“Kemi treguar lojë të mirë dhe cilësore. Ky ekip ka shumë cilësi dhe është një ekip i madh”, ka thënë Xhemaili.

Ai thotë se është i përqendruar tek Genoa dhe për Evropianin 2016. “Në fund të sezonit do të kthehem në Galatasaray e pastaj do të shohim. Tani jam duke menduar vetëm për Genoan dhe Kampionatin Evropian”, tha ai.

Xhemaili po luan tek skuadra italiane në formë huazimi nga klubi turk, Galatasaray.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img