25,05,2024

Xhaka – Arsenal, e konfirmon trajneri i Gladbach

Must Read

Screen-Shot-2016-03-24-at-13.27.35

Trajneri i Gladbach ka folur rreth kalimit të Xhakës në Arsenal.

Përkundër atyre çfarë shkruajnë mediat në Angli, në Gladbah këmbëngulin se as Arsenali dhe as ndonjë klub tjetër ende nuk ka bërë ofertë për Granit Xhakën.

Menaxheri i Borussia Moenchengladbach, Max Eberl, ka deklaruar se deri më tani nuk ka pasur asnjë ofertë për Xhakën dhe se mesfushori i kombëtares zvicerane mund të qëndrojë në ekip edhe në sezonin e ardhshëm.

Drejtori sportiv i Gladbahut duke folur për Funke Sport ka thënë se nuk ka asnjë ofertë.

“Kam gjithë letrat në dorë, por nuk kam asnjë ofertë për Granit Xhakën”.

Ndërkaq, nga Anglia vazhdojnë të flasin për kalimin e Xhakës te Arsenali për afro 45 milionë euro.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img