29,09,2023

Wenger: Ky ekipi është favorit në Euro 2016

Must Read

wenger...

Arsene Wenger, menaxheri i Arsenalit, mendon se Anglia është favorite për ta fituar Euro 2016

Menaxheri i Arsenalit, Arsen Wengerit ka mbetur i impresionuar nga përfaqësuesja e Anglisë. Francezi mendon se ekipi drejtuar nga Roy Hodgson është favorite për ta fituar Euro 2016

“Unë kam qenë i impresionuar nga fitorja e Anglisë ndaj Gjermanisë”, ka deklaruar strategu francezi.

“Unë kam qenë pak i kujdesshëm kur kam përmendur favoritet si: Gjermania, Franca dhe Spanja me Anglinë pas, por tani ata janë në krye të listës”, ka theksuar ai.

Por, si kandidat serioz për Euro e sheh edhe Francës, por mendo se çyshtja Karim Benzema mund t’i paralizoj.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img