29,05,2024

Vuçiq tregon nëse do të zbulohet vrasësi i Ivanoviqit

Must Read

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka thënë se është pothuajse i sigurt se vrasja e Oliver Ivanoviq do të zbulohet.
“Nuk e di se sa kohë duhet, por unë jam pothuajse i sigurt se kjo nuk do të mbetet pa u zbuluar,” tha Vuçiq në Smedrevë, i pyetur nga gazetarët lidhur me konferencën e shtypit të djeshme të produksionit  “Rikoshet”, i cili po punon në një serial për vrasjen e Oliver Ivanoviq.
Politikani serb ishte vrarë në janar të këtij viti, para selisë së partisë së tij në veri të Mitrovicës dhe deri më tash nuk ka të dyshuar për vrasjen e tij.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img