03,12,2023

Vuçiq: Serbia, ushtarakisht neutrale

Must Read
Aleksandar Vuciq

Sipas mediave serbe, pikëpamjet e zyrtarëve në takim u konvergjuan në një numër çështjesh të interesit të përbashkët për të dyja vendet, transmeton KosovaPress.

Kryeministri serb dhe zyrtarët e Federatës Ruse diskutuan për mënyrat për përmirësimin e marrëdhënieve politike, veçanërisht në kuadër të parlamenteve dhe në bashkëpunimin ekonomik.

The post Vuçiq: Serbia, ushtarakisht neutrale appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img