04,06,2023

Vuante nga depresioni, 29 vjeçari vlonjat hidhet nga kati i gjashtë i banesës

Must Read

20160406091641462646

Një shtetas 29-vjeçar është hedhur nga kati i gjashtë i banesës ku jetonte dhe ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “4 Heronjtë”, në qytetin e Vlorës.

Bëhet fjalë për Arian Diamantin, i cili, sipas policisë, dyshohet se është hedhur për shkak të depresionit, raporton TCh.

Sipas familjarëve, 29-vjeçari kishte probleme dhe vuante nga depresioni, pasi ishte kuruar disa herë në Greqi për këtë problem.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img