22,02,2024

Vrasje: Gjendet një person i ekzekutuar në lokal

Must Read

a-97-650x358

Një person është gjetur i pajetë në lagjen ’28 Nëntori’ në Elbasan mëngjesin e ditës së sotme.

Mësohet se viktima është vrarë, pasi ka plagë me armë zjarri. Ai u gjet i vrarë brenda një lokali dhe dyshohet se ngjarja ka ndodhur gjatë natës.

Viktima është rreth 40 vjeç, ndërsa nuk dihen shkaqet e këtij krimi.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të identifikuar dhe arrestuar autorët, raportojnë mediat në Shqipëri.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img