09,12,2023

Vrasja në Korçë, flet i tronditur babai i viktimës

Must Read

Emin Koçibelli për ‘News 24 ka rrëfyer se ka mbeture i shokuar nga kjo ngjarje që sipas tij nuk kishte asnjë shenjë të dhëndrit se mund të ishte agresiv.

“Kemi mbetur të tronditur nga ngjarja e rëndë. Të dy ishin në mëngjes në shtëpinë time, dhëndri nuk shfaqi ndonjë shenjë depresioni. U larguan të dy për të rregulluar bravën e derës. Më lajmëruan për ngjarjen dhe shkova menjëherë në shtëpinë e vajzës. Jam i shokur”, ka thënë ai. Mëngjesin e sotëm u raportua për një vrasje me thikë ku 34 vjeçari Mikel Xhiko goditi mbi bashkëshorten Yllkën dhe më pas veten duke mbetur të dy të vdekur.

The post Vrasja në Korçë, flet i tronditur babai i viktimës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img