30,09,2023

Vrasësi me pagesë nga Maqedonia ka marrë gjysmë milioni euro për të vrarë një serb

Must Read
Vrases me pagese/ Foto ilustrim

”Vrasësi” nga Maqedoni direktivat i ka marrë nga disa njerëz të fuqishëm nga Shkupi dhe është strehuar në një hotel në Vozhdovac të Beogradit, ndërsa pronari i hotelit njihet në policinë e Serbisë si bashkëpunëtor i klanit të mafias së Malit të Zi.

”Vrasësi” sipas portalit serb ka inicialet A.V dhe është i moshës 36 vjeçare.

The post Vrasësi me pagesë nga Maqedonia ka marrë gjysmë milioni euro për të vrarë një serb appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img