02,12,2023

Vlorë: Shkelma e grushta gruas e fëmijëve në mes të rrugës (Video me pamje të rënda)

Must Read

(I plotësuar) Detaje, gruaja e divorcuar prej 3 vitesh nga dhunuesi

Pas videos që u bë publike, menjëherë ka reaguar policia e Vlorës. Mësohet se shtetasi që rreh gruan në rrugë, quhet Ilir Paja ndërsa shtetasja e dhunuar, M.C. Gruaja është marrë në pyetje nga policia menjëherë pas publikimit të videos. Mësohet se çifti kishin 3 vite të divorcuar, por pavarësisht kësaj, Paja duket se nuk ka hequr dorë nga ish-gruaja.

__________________________

Të pranishëm në këtë “shfaqjeje” të shëmtuar janë edhe dy fëmijët e vegjël, një ndër të cilët gruaja e mban në krahë.

Në video duket momenti kur burri, që kap për flokësh gruan, ndërsa më vonë e shkelmon me sa ka fuqi.

 

The post Vlorë: Shkelma e grushta gruas e fëmijëve në mes të rrugës (Video me pamje të rënda) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img