13,06,2024

Vlorë: Kapet një peshkaqen, i gjatë 4 metra (FOTO)

Must Read

 

Peshkaqeni prej më tepër se 400 kilogramë dhe 4 metra i gjatë u kap mëngjesin e sotëm rreth 200 metra larg gjirit të Gramës.

Sipas peshkatarëve, përmasat e tij kanë bërë që të hasnin vështirësi për ta hipur në varkë.

Sipas “News 24” peshkaqeni është ndër më të mëdhenjtë që është kapur deri tani në brigjet e Vlorës.

The post Vlorë: Kapet një peshkaqen, i gjatë 4 metra (FOTO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img