18,05,2024

Vjen largimi i parë nga Kombëtarja e Argjentinës

Must Read

Mesfushori veteran, pas eliminimit nga Kupa e Botës nga Franca, ka deklaruar se ka ardhur koha për t’u pensionuar nga futbolli ndërkombëtar.
Argjentina nuk arriti të kualifikohet për në çerekfinale, duke u mposhtur 4:3 nga Franca.
“Është koha për të dhënë lamtumirën në ekipi kombëtar”, ka deklaruar Mascherano.
“Çdo gjë tani ka marr fund. Tani jam një tifoz i Argjentinës”.
Mascherano për Kombëtaren e Argjentinës ka të zhvilluara 146 ndeshje dhe tri gola të shënuara./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img