21,04,2024

Vjedh banesën e zyrtarit italian, arrestohet pas 2 muajsh shqiptari

Must Read
Policia italiane

Urdhër arresti u dha nga një gjyqtar i Gjykatës së Frosinone-s, pas hetimeve të filluara që në 24 shkurt, kur policia në Anagni u informua nga banorët e zonës, se një person ishte duke u përpjekur për të hyrë me forcë në një banesë në Serrone.

Policia mbërriti në vendngjarje, por shqiptari arriti të arratisej me një automjet që e kishte vjedhur, dhe që më pas u gjet i braktisur.

Pas arrestimit, shqiptari u dërgua në burgun e Frosinone-s, raportojnë mediat lokale.

The post Vjedh banesën e zyrtarit italian, arrestohet pas 2 muajsh shqiptari appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasje e mbetur në tentativë në Ferizaj

Me datën 19.04.2024 në ora 17:47 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë se në udhëkryqin e rrugëve...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img