23,07,2024

Victoria Nuland takim me Kryeministrin Rama për reformën në drejtësi

Must Read

Ndihmës Sekretarja Amerikane e Shtetit Victoria Nuland u takua me Kryeministrin Edi Rama, pas takimit që pati me kreun e demokratëve Lulzim Basha.

Takimi i zyrtares amerikane me kreun e Qeverisë Shqiptare zgjati pak minuta dhe në fokus të diskutimit ishte reforma në drejtësi.

Pas takimit, nuk pati prononcim për mediat.

Victoria Nuland shoqërohej në takim nga ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Lu.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img