16,04,2024

Vetëvritet një polic në Dragot të Tepelenës

Must Read
Policia shqiptare

 

Sipas Policisë së Gjirokastrës, polici ishte efektiv i komisariatit të Përmetit dhe për shkak se vuante nga depresioni ka bërë këtë akt.

Ai e ka vrarë veten duke përdorur armën zyrtare.

Kolegët e tij , kanë qenë ata që e kanë gjetur të pajetë, në vendin e tij të shërbimit.

The post Vetëvritet një polic në Dragot të Tepelenës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img