04,03,2024

Vetëvendosje bëhet gati për protesta, AAK-ja pret demarkacion të ri (Video)

Must Read

Opozita është e ndarë në pritjet e saj lidhur me debatin e nesërm për demarkacionin. Për dallim nga dy partitë tjera, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, shpreson që marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi, të anulohet pas takimit të së mërkurës.

Deputetja e VV-së, Albulena Haxhiu, tha se nuk presin shumë nga debati dhe se janë të gatshëm për protesta kundër Qeverisë, për ta parandaluar ratifikimin e marrëveshjes për demarkacionin me Malin e Zi.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=c5BDttj3esQ&w=100&h=360]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img