17,04,2024

Veseli për Majlindën dhe Distrian: Faleminderit për krenarinë që po ia shtoni shtetit tonë

Must Read

“Majlinda dhe Distria, dy sportistet tona, ia bënë Kosovës një dhuratë të çmueshme në prag të shënimit të përvjetorit të nëntë të pavarësisë: një medalje të artë dhe një të bronztë, nga gara e tyre e xhudos në Paris. Faleminderit për krenarinë që po ia shtoni shtetit tonë”, ka shkruar Veseli në llogarinë e tij në Facebook.

Majlinda sot në Paris u stolis me Medalje të artë kurse Distria mori të bronztën. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img