18,06,2024

Veseli dhe Nuland do të takohen të dielën

Must Read

Të dielën, kryetari Veseli takon zëvendës-sekretaren e shtetit amerikan, Victoria Nuland.

“Të dielën, më 10 korrik 2016, kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, pret në takim zëvendës-sekretaren e shtetit amerikan, Victoria Nuland”, thuhet në njoftimin për media./Lajm

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img