04,12,2023

Vendimi për ”Lagjen e Trimave” vjen në dhjetor

Must Read
Të akuzuarit në rastin 'Kumanova' gjatë procesit gjyqësor në Shkup

Për dëshmitë mbrojtja nuk ka mundur të sjell material shtesë që do të kishte kundërshtuar dëshmitë dhe faktet e MPB-së.

Nga gjyqësori parashikojnë që vendimi për ”Lagjen e Trimave” do të duhet të sillet deri në fund të muajit dhjetor. Atëherë do të prezentohen edhe vendimet për 37 të akuzuarit për terrorizëm

The post Vendimi për ”Lagjen e Trimave” vjen në dhjetor appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img