03,12,2023

Vdes 57 vjeçarja shqiptare, i bie pema mbi kokë(Foto)

Must Read
Renia e pemes qe i mori jeten 57 vjecares shqiptare

Ngjarja ka ndodhur në Mantua, ndërsa shqiptarja po hipte në automjetin e saj në momentin që pema u rrëzua për shkak të stuhisë që përfshirë rajonin që nga mbrëmja e shkuar. Mediat italiane nuk e bëjnë të ditur identitetin e gruas.

3 2 1

The post Vdes 57 vjeçarja shqiptare, i bie pema mbi kokë(Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img