07,12,2023

Vdes 1 grua dhe 12 persona plagosen nga shpërthimi i autobusit

Must Read
Digjet autobusi

Pasagjerët kanë qenë besimtarë të një kishe ungjillore nga Vlora. Autobusi ka qenë në ecje e sipër kur fillimish tnë motorin e tij kanë shpërthyer flakët, që më pas kanë përfshirë të gjithë mjetin. Disa nga të plagosurit po dërgohen në Tiranë. /Lapsi.al

 

autobus

 

The post Vdes 1 grua dhe 12 persona plagosen nga shpërthimi i autobusit appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img