28,09,2023

Valixhe e braktisur/harruar, policia këkon pronarin

Must Read

Me datën 06.08.2022 rreth orës 00:30 Policia Rajonale e Ferizajt ka pranuar një informacion se në rrugën ‘’Reçaku’’ tek restoranti dhe pika e karburantit ‘’Hib Petrol’’, vendi për ndalje të autobusëve në Ferizaj,’’ është  gjetur një valixhe e braktisur/ harruar.

Lusim, pronarin/en e kësaj valixhe,  të paraqitet në stacionin e policisë në Ferizaj, ose të telefonojë në numrat kujdestarë 192 ,0290/326-250 & 0290/322-406 dhe të vërtetohet pronësia për t’ia dorëzuar atë .

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img