29,05,2024

Vajza denoncon kryetarin e Peshkopisë për shantazh seksual (Video)  

Must Read
Shukri Xhelili

 

Denoncimi është bërë në televizionin Ora News në emisionin “Të paekspozuarit” të Ylli Rakipit. Vajza ka thënë se Xhelili i ka kërkuar që ta takonte në vende të ndryshme si në hotele. Ajo rrëfen se e ka takuar në zyrën e tij kur kërkonte punë.

Vajza ka filluar punë. Dhe pas disa kohësh i ka kërkuar rritje rroge, por sipas saj, kreu I bashkisë I ka lënë takim në një hotel në Tiranë ku edhe kanë shkuar bashkë. Ajo ka mohuar të ketë pasur marrëdhënie me kreun e bashkisë së Peshkopisë.

20 vjeçarja thotë gjithashtu se Xhelili ka tentuar disa herë ta prekë në zyrën e tij. Ajo e akuzon kreun e bashkisë se bën vazhdimisht të njëjtën sjellje. “Ai më ka treguar se ka pasur edhe vajza të tjera, të cilave u ka ofruar punë në këmbim të marrëdhënieve. I bëj thirrje policisë, e prokurorisë”, ka thënë 20 vjeçarja.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=yQ7VsyO_iRU?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Vajza denoncon kryetarin e Peshkopisë për shantazh seksual (Video)   appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img