20,05,2024

Vajza 20 vjeç vdes pasi bie nga objekti i banesës

Must Read
Foto-ilustrim

Sipas policisë, një 20-vjeçare me iniciale T.M, është rrëzuar nga kati i 4 i një pallati dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme, shkruan tvklan.

Ngjarja ndodhi rreth orës 07:05, ndërkohë që policia nisi hetimet për rastin. Paraprakisht, thotë policia, dyshohet që e reja mund të jetë vetëhedhur./lajmi.net

The post Vajza 20 vjeç vdes pasi bie nga objekti i banesës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img