20,02,2024

Urinuan mbi kokën e të riut, do të përballen me ligjin

Must Read
Screenshot_2

Kështu ka filluar procedim penal për 34-vjeçarin R. N. dhe 19-vjeçarin D. N.

Në video shfaqeshin pamjet e dhunimit dhe urinimit në kokë ndaj një të riu. I dëmtuari është 20-vjeçari A.Ç, i cili ka kallëzuar se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Dy të proceduarit e kanë marrë me mjetin e tyre 20-vjeçarin dhe i kanë urinuar në kokë, e më pas e kanë goditur dhe veprimet i kanë filmuar./tvklan.al

The post Urinuan mbi kokën e të riut, do të përballen me ligjin appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img