Show Biz

Urimi i veçantë i Mozzik për ditëlindjen e parë të Hanës


Publikuar më:


Vajza e Mozzik dhe Loredanës, Hana sot po feston ditëlindjen e parë.
Vogëlushja ka marr urimet më të veçanta nga prindërit e saj të cilët kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për të bërë një gjë të tillë.

Pas statusit emocional që bëri Loredana, është Mozzik ai që tani në një postim në Instagram ka uruar të bijën.

“Sa shpejt shkuan 1 vjet, Urime vajza ime ditëlindjen tënde, ti sot nuk më kupton në këtë urim sepse ende je e vogël. Por kur do rritesh dashtë Zoti do e lexosh e do i kuptosh shumë gjëra! Të uroj shëndet e gjitha të mirat e jetës, Zoti qoftë me ty në çdo hap! Të don Baby yt i sinqertë”, ka shkruar Mozzik në urimin e tij.
Ndryshe, Mozzik ditë më parë publikoj këngë e re “Zemra ime”.

To Top