17,04,2024

Ura e rrumbullakët që përdridhet (Video)

Must Read

Që nga hapja e saj zyrtare, ajo ka fituar çmimin Structural Steel Award dhe Emerging Architecture Award. Për të parë bukurinë që i jep qytetit kjo urë shikoni videon e mëposhtme./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img