25,05,2024

Unitedi me lehtësi e kalon pengesën e quajtur Watford (VIDEO)

Must Read

Skuadra e Jose Mourinhos ka mposhtur 2:0 në ‘Old Trafford’ Watfordin.

Juan Mata me një gol në pjesën e parë dhe Anthony Martial me një gol në pjesën e dytë, shënuan për fitoren e Unitedi.

Anthony Martial Goal HD -Manchester United 2-0… by footballderby

Juan Mata Goal HD – Manchester United 1-0… by nammakudla

 

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img