16,04,2024

United mund Evertonin dhe thyen rekord (Video)

Must Read

united-everton

Manchester United e ka mundur Evertonin me rezultatin 1-0, falë golit të Anthony Martial në minutën e 54 të takimit. Njëhokësisht, ky ishte edhe goli i 1000-të i Manchester Unitedit në ‘Old Trafford’ në kuadër të Premier Ligës.

https://www.youtube.com/watch?v=e8q1w7iEQ04

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img