18,05,2024

Ultimatum për Balotellin, ja çfarë ndodhi në Nice

Must Read

Mario Balotelli ka marrë ultimatum nga drejtuesit e Nices për t’u pataqitur në stërvitje brenda të mërkurës, në të kundërt nuk do të ketë më asnjë shans për ta vijuar karrierën te kjo skuadër.
Sulmuesi italian nuk u paraqit në ditën e parë të stërvitjes, sjellje që nuk i ka pëlqyer aspak stafit teknik dhe drejtuesve.
27-vjeçari dhe menaxheri i tij, Mino Raiola, po studiojnë mundësinë për t’u transferuar në një nje ekip tjetër për një ofertë më të mirë financiare. Për sulmuesin italian ka patur interesim nga Olimpique Marseille, por bisedimet nuk janë konkretizuar ende në një marrëveshje mes palëve.
Presidenti i Nices, Jacques-Henri Eyraud, nuk ka ndërmend ta tolerojë Balotellin, i cili ka dhënë fjalën për të rinovuar kontratën.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img