26,02,2024

Udhëtonte me makinë, kërcënohet me armë shoferi në Sarandë

Must Read
Armë

Burime nga policia kanë treguar për SYRI.net se ngjarja ka ndodhur 3 ditë më parë në aksin rrugor Sarandë-Vlorë në fshatin Piqeras.

Të njëjtat burime thanë se, qytetari me inicialet D. S., ka  denoncuar se duke udhëtuar me mjetin tip “Mitsubish Pajero”, është shkëmbyer me një mjetin tip “BMV”, me targë të pa identifikuar.

Gjatë një konflikti të çastit, drejtuesi i mjetit e ka goditur me grusht dhe kanosur me pistoletë. Uniformat blu thanë se, është duke u punuar për kapjen e autorit.

The post Udhëtonte me makinë, kërcënohet me armë shoferi në Sarandë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img