17,06,2024

Udhëheqësi i Alternativës mësohet në mars

Must Read

Po ashtu ka thënë se as ai dhe Mimoza Kusari nuk do të jenë liderët e kësaj partie.

“Ne kemi thënë ne nuk jemi liderët. Ne jemi nismëtar, keni me e pa në fund”, ka thënë Deda në “Zona B” në Klan Kosova.

“Pritni deri në fund të marsit”, ka porositur Deda.

Ai ka shtuar se kjo parti politike do të jetë konkurrent serioz në zgjedhjet lokale që mbahen këtë vit, njofton Klan Kosova.

Kurse për zgjedhjet qendrore që përmenden vazhdimisht ka thënë se këto spekulime janë përmendur nga muaji shtator i vitit të kaluar.

“Kur i ke komunat e forta, atëherë je i përgatitur për zgjedhje”, ka shtuar Deda.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img