08,12,2023

Tropojë, asgjësohen 400 rrënjë kanabis

Must Read
Kanabis Sativa

Bimët narkotike janë gjetur në vendin e quajtur “Lugu i Zi”, të mbjella në një sipërfaqe toke me shkurre, të përshtatura si parcelë.

Policia po punon për indentifikimin dhe kapjen e autorëve.

The post Tropojë, asgjësohen 400 rrënjë kanabis appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img