26,02,2024

Trondit Berisha: Në zyrën e Saimir Tahirit, video më të fëlliqura se të Shukri Xhelilit

Must Read
Sali Berisha

Në një status në Facebook, Berisha i ka bërë thirrje prokurorit të përgjithshëm që të kontaktojë ekspertë të fushës dhe të bëjë të mundur rikuperimin e të gjitha materialeve, që sipas ish-kryeministrit Berisha janë fshirë.

Berisha, duke cituar “Qytetarin Dixhital”, thotë se videot që janë filmuar në zyrën e ministrit Tahiri janë aq të fëlliqura saqë Xhelili i bashkisë duket lule ne krahasim me histerikun e ministrisë.

Statusi i Berishës:

Oficeri dixhital informon:

-Saje qorri dregoi sot ne prokurori pasi per 1 jave rrjesht fshiu dhe manipuloi te gjithe videot e rregjistruara ne “Çimken” qe i kishin vendosur ne zyre. Me kete rast i bej thirrje prokurorit te pergjithshem te kontraktoje per ekspertize kompanine me te fuqishme te fushes per te rikuperuar te gjithe pamjet e regjistruara ne zyren e Saje qorrit, te cilat do t’u provonje shqiptareve serine e skandaleve ne zyren e tij, disa prej te cilave sipas oficerit dixhital jane aq te felliqura saqe Xhelili i bashkise duket lule ne krahasim me histerikun e ministrise! sb

The post Trondit Berisha: Në zyrën e Saimir Tahirit, video më të fëlliqura se të Shukri Xhelilit appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img