22,06,2024

Tre persona të plagosur tek Bashkia e Kavajës

Must Read
Bashkia ne Kavaje

Burime policore kanë bërë të ditur se tre persona janë plagosur me armë përpara Bashkisë së Kavajës.

Mësohet se autori i dyshuar i këtyre plagosjeve është Saimir Kurti. Ndërkaq njëri prej të plagosurve mësohet se është identifikuar si, Eqrem Kazazi.

Uniformat blu kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

Nuk dihen ende motivet dhe rrethanat e kësaj plagosje.

The post Tre persona të plagosur tek Bashkia e Kavajës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img