09,12,2023

Tragjedi në Shkup, polici vret dy gra e më pas edhe veten

Must Read

vrasje_1461182372-5694305

Tre persona janë gjetur të vrarë në fshatin Vollkovë të Shkupit – dy gra të moshës 60 dhe 80-vjeçare, dhe një burrë, me profesion polic.

Që të tre personat janë gjetur me plagë në trup të shkaktuara nga armët e zjarrit, bën të ditur Zhurnal.mk.

Jozyrtarisht mësohet se polici ka qëlluar mbi dy gratë dhe më pas ka kryer vetëvrasje. Motivet tash për tash janë të paqarta.

Ekipet e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Maqedonisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img