02,12,2023

Trafikoi 800 kg hashash nga Cekodhima në Itali, arrestohet 43-vjeçari

Must Read
Hashash

Ai ishte shpallur në kërkim pasi dyshohet se më 10 nëntor të vitit të kaluar në vendin e quajtur Cekodhima është përpjekur të trafikojë drejt Italisë 808 kilogramë hashash.

Ndërhyrja në kohë e policisë ka shmangur trafikun e sasisë së konsiderueshme të drogës, që së bashku me gomonen u sekuestrua në atë kohë në cilësinë e provës materiale.

Ndaj 43-vjeçarit gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg”.

The post Trafikoi 800 kg hashash nga Cekodhima në Itali, arrestohet 43-vjeçari appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img