04,06,2023

Tottenham – Manchester United, formacionet zyrtare

Must Read

tottenhamunited

Tottenham dhe Manchester Unitedi do të përballen në ‘White Hart Lane’ duke filluar nga ora 17:00. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së 32-të në Premierligë.

Tottenham: Lloris (C), Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Dier, Dembele; Lamela, Eriksen, Alli; Kane

Manchester United: De Gea, Fosu-Mensah, Smalling, Blind, Rojo, Schneiderlin, Carrick, Mata, Lingard, Martial, Rashford

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img