30,09,2023

Torino e bën befasinë, mposht Interin në ‘San Siro’ (Video)

Must Read

intertorino

Torino e ka bërë befasinë, duke e mundur Interin në San Siro. Icardi shënoi për Interin nga penalltia, para se Torino të përmbyste gjithçka me anë të Molinaros dhe Belottit nga penalltia.

https://www.youtube.com/watch?v=Wv1Bn396Hjc

https://www.youtube.com/watch?v=ZL8OQaFYgnM

https://www.youtube.com/watch?v=8q4LbgrVwgM

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img